środa, 12 sierpnia 2015

Bohaterowie


Joanna Wolska (24lata)-fotografka pochodząca z Zębu, studiuje, zatrudnia się jako fotograf w ekipie Łukasza Kruczka. Z natury spokojna, nie chodzi na imprezy, nie korzysta z używek. Czas wolny woli przeznaczyć na swoją pasję, pooglądać skoki narciarskie lub po prostu spotkać się z przyjaciółmi.

Kamil Stoch (28 lat)-lider polskiej kadry, dwukrotny Mistrz Olimpijski, zdobywca Pucharu Świata, Mistrz Świata z Val di Fiemme. Obecnie w okresie przygotowawczym-letnim wraca do formy. Kocha skoki narciarskie ponad życie i poświęca temu sportu najwięcej czasu. Wolne chwile spędza ze swoją dziewczyną. Lubi także czasem obejrzeć mecz lub spotkać się z kumplami, jednak nie lubi za dużo imprezować i leniuchować.

Aleksandra Wilczyńska (25 lat)-najlepsza przyjaciółka Joanny. Jest jej zupełnym przeciwieństwem. Kocha imprezować i tańczyć. Bez niej każda impreza jest stracona. Próbuje, jak narazie bezskutecznie, wyciągnąć przyjaciółkę do klubu. Chce, aby wreszcie poznała jakiś nowych ludzi i zmieniła tryb życia na ten co ona.


Agata Fijał (25 lat)-dziewczyna Kamila, z zawodu kosmetyczka. Kocha modę, luksusy i pieniądze. Ze swoim partnerem jest tylko dla pieniędzy. Chciwa, skąpa, dwulicowa, potrafi omotać każdego wokół palca, ma wszystko czego chce.

+kadra polskich skoczków narciarskich 

2 komentarze:

 1. Szczerze? Przeczytałam opisy bohaterów i teraz to już całkiem ogarnęła mnie niecierpliwość haha. Już nienawidzę tej całej Agaty grr. No nic czekam i Pozdrawiam kochana :*
  Ps. Cudowne zdjęcie Kamila wybrałaś. Wygląda tak przystojnie na nim ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej :) Pierwszy raz spotykam się z takim ff... :) Nigdy jeszcze nie czytałam opowiadania o Kamilu Stochu. xD Zaintrygowały mnie opisy. :) Czekam na więcej!
  Ps- zapraszam do siebie na dwa blogi- www.whoisit1.blogspot.com i whitney-and-bobbi-two-angels.blogspot.com
  W zakładce spam informuj o notkach,a Twój blog już leci na listę. :)

  OdpowiedzUsuń